Muziek / geschiedenis

Op Grasnapolsky ontdek je de nieuwste muziek van opkomende artiesten of gevestigde namen. Van ruiger werk tot kleine liedjes, tot dansen op elektronica. Dit zijn de line-ups van alle edities van Grasnapolsky op een rijtje:

2014
Afterpartees
Bewilder
Bjarke
Clean Pete
Daniël Vis
Douglas Firs
Emil Landman
Falco Benz
Garda
Kim Janssen
Klarälven
Meindert Talma
Moss
Most Unpleasant Men
NUNO DOS SANTOS
St. Paul
Sunbow
The Future’s Dust
Town of Saints
Weval
Wonder
Wooden Saints
Yast

2015
Alamo Race Track
Alexi Lalas
Alumna
Arrivals/Departures
Bent van Looy
CUT_
David Douglas
De Tropen
Dotlights
Eerie Wanda
Faces on TV
Falco Benz
Fresku
Het Universumpje
IX
Janne Schra
Julien Mier
Love Like Birds
Maarten Vos
Maask
Max Meser
Midas
Mountain States
Nana Adjoa
No Ninja Am I
Nouveau Vélo
NUNO DOS SANTOS
October Dance
Oh Thunder
Okke Punt
Roald van Oosten
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Robbing Banks
ROOSBEEF
Roy Santiago
St. Paul
Stephen Steinbrink
Sue the Night
The Miseries
The Rag Trade
The Youth
Warhola
Wolf in Loveland
Yakumo
Zanillya
zZz

Spotifylijst Grasnapolsky 2015

 

2016
45ACIDBABIES
Amber Arcades
Atlanter
Bazart
Blaue Blume
Bombay
Bounty Island
Breaking Levees
Canshaker Pi
Christopher Paul Stelling
Dan San
De Likt
Eefje De Visser
Falco Benz
Fedex
In Code
Jo Goes Hunting
Joep Beving
Lea Kliphuis
Lili Grace
Lucky Fonz III
Luwten
Naive Set
Oskamp
Pitou
Radial Sequence
Sekuoia
Soldier’s Heart
St. Paul’s Zendershow
St. Tropez
Summer Heart
The Womb
Those Foreign Kids
Weval
Woodie Smalls

Spotifylijst Grasnapolsky 2016

2017
A/T/O/S
Afriquoi
Altın Gün
Andy Shauf
Annelie de Vries
Bartek
Batobe
Betonkust
Bonne Aparte
Brihang
Chinah
Club Gewalt
Crying Boys Cafe
Donkey Kung Fu
Drummakid
Dwayne Franklin
Falco Benz
Flamingods
Floris Bates
George Cosby
Gidge
Gold Celeste
Her’s
Iguana Death Cult
It It Anita
Jo Goes Hunting
Jo Marches
Kagoule
Klangstof
Linde Schöne
Lookapony
Luwten
Mahler
Mario Batkovic
Moss
Pip Blom
Polymer
Slagwerk Den Haag
Statue
Stippenlift
Tamino
Tasseomancy
Témé Tan
The Glücks
The Guru Guru
The Jerry Hormone Ego Trip
The Mauskovic Dance Band
The Sweet Release of Death
Torii
Tsar B
Wwwater

Spotifylijst Grasnapolsky 2017

2018
Afterpartees
Akula Rhythm Band
Alex Rea
Arp Frique
Benjamin Fro
Blackwave.
Borokov Borokov
Brutus
Charlie & The Lesbians
Clean Pete
Coyoco
Danny Blue And The Old Sock
Dave Budha
Day Fly
De Cultuur
Dichter
Dirk.
DJ Onko
DJ Oop
DJ St. Paul
Equal Idiots
Felix Pallas
Feng Suave
Figgie
Fungo Bat
G.O.D.
GhostPoet
Grandbrothers
Grapell
Jamil Al Asadi
Karimi El Fillali
KOMODO
Korfbal
Liima
Los Calxunxos
Maarten Vos
Matteo Myderwyk
Mozes and the Firstborn
Niko
Nils Davidse
NUNO DOS SANTOS
Oceanic
Odin
Petersburg Orderer
Pieter de Graaf
Pietju Bell
Pitou
Ramses3000
Rosemary & Garlic
San Dollar
Sextile
Shht
Slack Attack
Someone
Stranded FM
The Visual
The Volcono Boys
Umeme
Venz
Yusuf
Zea
Zwangere Guy

Spotifylijst Grasnapolsky 2018

2019
Abdomen
Amy Root
Bad Penny
Beau Zwart
Beraadgeslagen
BlackBoxRed
Blu Samu
Bony King of Nowhere
Charlotte Adigery
City Park
Concentric Circles
DJ Flugvél Og Geimskip
Donna Blue
Donny Benét
Dwayne Franklin & Daddy Jacob
Galibier_lab
Gita Buhari
Gronings Goud
Het Gezelschap
Jaguar Jaguar
Jan Verstraeten
Jasmin
Jay-Way
Karel
Ladj Boys
Laplander
Latin Lovers
Lena Hessels
Levi Noah
Lewsberg
Lion Kojo
Love Couple
Lucky Fonz III
Marcellis & Darieaux
Marlene Bakker
Meindert Talma
Nadia Struiwigh
Niels Broos
Ohslo
Pakvis
Personal Trainer
Pig Frenzy
Ploegendienst
Price
Rare Akuma
Ray Fuego
Real Farmer
Really Nice Guys
Remy
Rimon
Rumours
S10
Sekan
Shahzad Ali Khan
Snapped Ankles
Sofie Winterson
Somersault
SONS
St. Paul & Friends
Tape Toy
The Futurist
The Japanese House
Thecolorgrey
Tjade
Ultrastation
WARD
Wholly Michael
Winterdagen
YIN YIN
Zomaar Radio

Spotifylijst Grasnapolsky 2019